Google I/O 2010: Adobe chwali HTML5, pokazuje swoje narzędzia do jego tworzenia


Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5.

Nowe procesory graficzne NVIDIA


Uważaj na pryskający tłuszcz. Na sam koniec roku NVIDIA zostawia nas z prezentem w postaci "nowych" procesorów graficznych dla komputerów przenośnych.

Gwiazdy FIFA 10 na antenie Radia FAMA


Najbliższe wydanie audycji FAMAGAMES (8 listopada) odbędzie się z gościnnym udziałem czołowych polskich graczy FIFA.

Wybrane zagadnienia z zakresu kadr i płac (Wrocław)


I. czas pracy II. urlopy wypoczynkowe. wpływ poszczególnych urlopów na siebie. Rozwiązywanie przykładów. III. wynagrodzenia ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

LEKSYKON PRAWA WSZECHNICY UJ,Seminarium 5 Prawo pracy w praktyce kadry zarządzającej (Kraków)


Seminaria prawnicze - Leksykon Prawa Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów prawnych w firmach, którzy na co ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Urodzeni z myszką w ręku i... zagrożeni


Dzieci znajdują online przyjaciół, ale także treści zupełnie dla nich nieprzeznaczone. CHIP pokazuje, jak chronić najmłodszych przed „złym” Internetem.

Onet.pl ucieka przed powodzią, zamyka wybrane serwisy


W związku z powodzią w Krakowie, serwis Onet.pl był zmuszony ewakuować swoją serwerownię. Część witryn należących do grupy medialnej ITI przestała działać.

Za 3 lata desktopy będą nieużyteczne, twierdzi Google


Przedstawiciel Google'a, podczas konferencji UCD w Dublinie powiedział, że za trzy lata desktopy mogą stać się zupełnie nieistotne dla rynku, nad którym zapanują urządzenia mobilne.

Microsoft "niechcący" zaprezentował interfejs Windows Mobile 7


Podczas konferencji PDC 09 Microsoft zapowiedział, że zaprezentuje system Windows Mobile 7 w marcu na spotkaniu MIX 2010. Tymczasem przy okazji promocji Office’a 2010 wyciekło kilka zrzutów ekranu systemu.

Nie będzie na razie Windows Mobile 7


Serwis Digitimes informuje, że Microsoft planuje uruchomienie nowej wersji systemu Windows Mobile w lutym 2010 r. Nie chodzi tu jednak o wyczekiwany Windows Mobile 7, ale o wersję oznaczoną numerem 6.6 o nazwie kodowej Maldives.

15-godzinny, stylowy netbook MSI


MSI wprowadza do sprzedaży netbooka U160, który został uhonorowany nagrodą 2010 IF Product Design, a ponadto może pracować na zasilaniu bateryjnym nawet przez 15 godzin.

VEDIA B6, czyli lek na multimedialna apatię


W gąszczu odtwarzaczy różniących się od siebie wyglądem, VEDIA S.A. pokazała urządzenie zaprojektowane w Polsce, które od konkurencji wyróżnia nie tylko atrakcyjniejsza cena, ale i mnogość funkcji.

Koniec z darmowym dostępem do Times Online


Dziennik The Times dołącza do rewolucji zapoczątkowanej przez Murdocha. Od przyszłego roku dostęp do witryny Timesa będzie dostępny tylko za opłatą.

WD przygotowuje nowe, szybkie Velociraptory


Firma WD przygotowuje premierę nowych dysków twardych z linii Velociraptor, które oferują nie tylko większą pojemność, ale również prędkość pracy na poziomie 10 tysięcy obrotów.

Nowa wersja beta przeglądarki Chrome z Flash Playerem


Google udostępnia nową wersję swojej przeglądarki Chrome 5.0, która domyślnie ma odblokowaną wtyczkę programu Adobe Flash Player.

znalezionych: 8336, strona 1 z 556
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>