Nokia pozywa Apple za łamanie patentów


Międzynarodowa Komisja Handlu będzie mieć pełne ręce roboty, bo Nokia złożyła pozew w którym oskarża firmę Apple o łamanie jej patentów w niemal wszystkich obecnie sprzedawanych produktach. Do grupy określonych w pozwie urządzeń należy seria iPhone, iPod oraz Mac.

Polska w piątej Cywilizacji?


Sid Meier poinformował, że jego firma pracuje już nad piątą edycją kultowej Civilization. Polscy gracze walczą o dołączenie ich cywilizacji do gry.

Monitory LG z podświetleniem WLED


LG Electronics wprowadza na polski rynek nową serię ekologicznych monitorów LCD E40, które oferują podświetlenie diodami White LED i obniżenie poziomu poboru mocy nawet o 40 procent.

Prawo (Stalowa Wola)


Zagadnienia poruszane w ramach kierunku prawo to m.in. prawo: międzynarodowe, Unii Europejskiej, amerykańskie, porównawcze, handlowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, konstytucyjne, finansowe, wyznaniowe, medyczne ...
Lokalizacja: Stalowa Wola - Rodzaj: studia magisterskie

Crysis 2 będzie obsługiwał grafikę 3D


Crysis 2 będzie oferował tryb wyświetlania grafiki trójwymiarowej w wersji zarówno dla Windows i PlayStation 3, jak i… Xbox 360.

Time Warner i YouTube podpisują umowę dystrybucyjną


Największa grupa medialna świata - Time Warner - oraz największy serwis multimedialny z plikami wideo - YouTube - podpisały umową, dotyczącą dystrybucji m.in. programów TV i krótkich filmów.

95 motywów dla Google Chrome


Chrome to przeglądarka stworzona przez Google. Z myślą o personalizacji i kustomizacji interfejsu, znani artyści z całego świata przygotowali tematy dla tej znanej i lubianej aplikacji.

PMA 2010: Aparat Samsunga z efektami slow motion i filmami Full HD


Koreański producent prezentuje na targach PMA 2010 jeszcze jeden aparat, wyposażony w 10-megapikselowy sensor CMOS oraz możliwość kręcenia filmów z prędkością nawet 1000 klatek na sekundę.

20 fantastycznych dzwonków na komórkę


Telefon komórkowy stał się nieodzowną częścią naszego życia, a co za tym idzie - dzwonki komórki stały się rzeczą słyszaną przez wszystkich przynajmniej kilka razy dziennie. Niech będą fajne!

Webkitowe powiadomienia na Pulpicie w Chrome'ie


Dzięki wstępnej wersji API w Webkicie służącego do powiadomień, Chrome potrafi generować na pulpicie powiadomienia w formacie tekstowym i HTML.

Archiwizacja Dokumentów dla Jednostek Oświatowych (Rzeszów)


Program szkolenia: Podstawy prawne dot. odpowiedzialności karnej Dyrektorów oraz nadzoru nad prawidłowym wykonywaniem przez pracowników czynności kancelaryjnych w tym ochrona danych ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Torby do laptopów zaprojektowane przez polską projektantkę mody


Do oferty Impaktu trafiła kolejna torba do laptopa zaprojektowana przez polską designerkę dla nowoczesnych kobiet z przestrzeni miejskiej.

Powstaje Centrum Nowoczesności i Inkubator Technologiczny w Toruniu


Ponad 33 mln zł z funduszy UE przekazano w czwartek władzom Torunia na budowę Centrum Nowoczesności i Inkubator Technologiczny. Obie inwestycje powstaną w zabytkowym gmachu toruńskich młynów zbożowych.

Chłodniejszy, cichszy i lepszy procesor Core i7-980X


Intel w przyszłym miesiącu rozpocznie sprzedaż desktopowego, sześciordzeniowego procesora Core i7-980X ze zmodyfikowanym układem chłodzenia.

Flagowa obudowa Cooler Mastera w wersji z oknem


Jeszcze raz o obudowie HAF 922 Mini, tym razem przedstawiamy wersję z oknem tej niezwykle popularnej ostatnio obudowy ze stajni Cooler Mastera.

znalezionych: 8336, strona 1 z 556
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>