Pragnienie Leonardo DiCaprio


35-letni odtwórca głównej roli w "Wyspie tajemnic", nowym thrillerze Martina Scorsese, opowiada o doświadczeniach, jakie zbierał w drodze na szczyt.

Alexa Davalos, która w superprodukcji "Starcie Tytanów" zagrała Andromedę, nie pracuje zbyt często - z wyboru. Ale kiedy już to robi, wybiera zazwyczaj projekty filmowe i telewizyjne z gatunku science fiction lub fantasy. Organizatorzy koncertu Cesarii Evory podczas Smooth Festival 2010 w Bydgoszczy poinformowali, że z powodu poważnej choroby arystki występ nie odbędzie się. W "M jak miłość" pojawi się nowy bohater, który zawróci w głowie Sandrze."Międzynarodowy Komunista. Jerzy Borejsza - biografia polityczna" Eryka Krasuskiego, "Starobielsk w oczach ocalałych jeńców" Ewy Gruner-Żarnoch i "Ruch w województwie katowickim w latach 1949-1956" Jacka Żurka to niektóre z książek nominowanych do tegorocznej nagrody KLIO. 6 kwietnia ukaże się DVD Céline Dion. Dzieło nosi tytuł "Through The Eyes Of The World". Nowa płyta Alicii Keys opowiada o walce z depresją.

Ula Cieplak, czyli serialowa Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest to już czternasty. Dowcipny, intymny i oczywiście nie przeznaczony do czytania przez obcych. I tu dwie wielkie niespodzianki: sympatyczna panna z Rysiowa publikuje swój pamiętnik, a jako jego autorka debiutuje odtwórczyni roli Uli Cieplak - Julia Kamińska. Dziś premiera książki.

Ida Maria przygotowała nową wersję piosenki "Oh My God" z debiutanckiego albumu "Fortress Round My Heart". W nagraniu Norweżkę wspomógł Iggy Pop. Czwarta płyta formacji Pelican, zatytułowana "What We All Come to Need", trafi do sprzedaży 26 października. Możemy już posłuchać pierwszego nagrania z tej płyty.

W stolicy Francji rozpoczął się w środę, 14 października, tydzień polskiego filmu fabularnego KINOPOLSKA. Podczas przeglądu będzie można zobaczyć zarówno najnowsze filmy młodych polskich twórców, jak i retrospektywę klasycznych dzieł Andrzeja Wajdy. Julia Loktev nakręci film o wyprawie na Kaukaz. Choć Edyta Olszowka pocałowała się z kobietą w miejscu publicznym, "Super Express" zapłaci jej 30 tys. złotych zadośćuczynienia za opublikowanie zdjęcia z sugestią, że może mieć biseksualne skłonności.Taylor Swift szykuje nowy album. Gwiazda pop country rozpoczęła już prace nad kolejnym wydawnictwem. - Los Romana Polańskiego jest teraz w rękach Szwajcarów - powiedział w czwartek szef francuskiej dyplomacji Bernard Kouchner, spytany, czy Francja interweniowała w celu zapobieżenia ekstradycji reżysera do USA. Corey Taylor startował w konkursie na nowego wokalistę grupy Velvet Revolver, ale jego kandydatura została odrzucona.

Poison i Mötley Crüe razem na żywo


Bret Michael próbuje nakłonić swoich kolegów z Poison oraz zespół Mötley Crüe do wspólnej trasy koncertowej.

Hey przed Chylińską i Stingiem


"Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy" zespołu Hey to najlepiej sprzedająca się płyta w Polsce.

B.B. King nie planuje końca kariery


B.B. King zapewnił fanów, że nigdy nie przejdzie na emeryturę i będzie grać bluesa aż do śmierci.

"YCD": taniec na wózku, ostatnia szansa Angeliki i zawodowiec z "Mazowsza" w akcji! Tego nie zobaczycie w TVN!


Zapraszamy wszystkich fanów programu "You Can Dance" do obejrzenia materiałów nakręconych podczas krakowskiego castingu, które z racji ograniczeń czasowych nie znalazły miejsca na antenie TVN! Te filmy będziecie mogli obejrzeć tylko u nas!

Nowa płyta Winehouse niebawem?


Ojciec Amy Winehouse jest pewien, że jego córka mogłaby zakończyć swoją nową płytę w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Axl Rose upadł na scenie


Axl Rose pośliznął się i upadł na scenie podczas koncertu Guns N' Roses w Bogocie w Kolumbii.

Michael Weatherly nadal z agentami


Michael Weatherly pozostaje w obsadzie serialu "Agenci NCIS".

Zobacz nowy teledysk Rihanny


Pojawił się kolejny teledysk promujący najnowszy album Rihanny "Rated R".

Sidney Polak i Jelonek na Ursynaliach


Jelonek i Sidney Polak dołączyli składu tegorocznych Ursynaliów. Impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 28-30 maja w Kampusie SGGW.

"Obcy" w 3D


Prequel filmu science fiction "Obcy" powstanie w 3D.

Mike Patton po włosku


W maju do sklepów trafi kolejna płyta niezmordowanego Mike'a Pattona. Na "Mondo Cane" wokalista Faith No More pokaże kolejne nowe oblicze.

Pretty Woman w hinduskim klasztorze


Duchowi przywódcy hinduizmu nalegają na producentów nowego filmu z Julią Roberts, by skonsultowali się ze znawcami kultury indyjskiej. Wszystko po to, by ekranizacja bestsellerowej powieści Elizabeth Gilbert "Jedz, módl się i kochaj" prezentowała prawdziwy obraz życia w hinduskim aśramie.

Lista filmów pozakonkursowych Sundance 2010


Obok tytułów, które będą rywalizować o nagrody najważniejszej światowej imprezy poświęconej kinu niezależnemu, organizatorzy ujawnili pozostałe propozycje. Wśród nich znalazła się (współ)produkcja TVN-u, "Aż po grób" w reżyserii Aarona Schneidera.

Opłaca się być piratem: 33 miliony dolarów dla Johnny'ego Deppa


Johnny Depp otrzymał prawdopodobnie ponad 33 miliony dolarów za zgodę na udział w czwartej części "Piratów z Karaibów".

Didżej znieważył królową, stacja przeprasza


BBC wystosowała we wtorek oficjalne przeprosiny za zachowanie pracownika jednego ze swoich regionalnych oddziałów - Danny'ego Kelly'ego. W poniedziałkowej audycji radiowej ten didżej "zażartował" mówiąc, że właśnie zmarła królowa, po czym nadał brytyjski hymn.