Google: Murdoch może nas sobie blokować


Runda trzecia pojedynku Google vs. Rupert Murdoch. Gigant z Mountain View lekceważąco odpowiada na sugestie medialnego magnata, który chce usunąć swoje witryny z indeksu Google.

Raindrop - nowy pomysł na komunikację od Mozilli


Laboratoria Mozilli zaprezentowały narzędzie, które ma pomóc w personalizacji wiadomości, jakie otrzymujemy z witryn internetowych i poczty elektronicznej.

Kurs komputerowe dla pracowników biur I II (Dzierżoniów)


-obsługa typowych programów biurowych(Word/Excel) -wysyłanie poczty elektronicznej -skanowanie /drukowanie oraz inne porady usprawniające pracę biurową ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ostatnie testy Office'a 2010


Microsoft przekazał dziś swoim testerom najprawdopodobniej ostatnią wersję rozwojową Office’a 2010. Wersja Release Candidate jest ostatnią szansą na zgłoszenie błędów i niedoróbek.

Zobacz, jak wygląda Call of Duty: Black Ops


Na razie możemy zapomnieć o aferze z Infinity Ward i dać kredyt zaufania Activision Blizzard, które zaprezentowało nowy zwiastun do przyszłej część Call of Duty. Black Ops wygląda fenomenalnie.

Nokia N8 będzie demonem prędkości?


Nowy, flagowy smartfon Nokii ma być ultrawydajny. Według pierwszych, nieoficjalnych testów, ma oferować 180-procentowy wzrost wydajności w stosunku do modelu N97.

Teatroterapia osób niepełnosprawnych umysłowo (Warszawa)


"Zanim powstanie spektakl" teatroterapia osób niepełnosprawnych umysłowo w stopniu umiarkowanym. Jak wykorzystać działania teatralne w procesie terapeutycznym, jak diagnozować możliwości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Stallman protestuje przeciwko ACTA


Richard Stallman, wraz z FSF (Fundacja Wolnego Oprogramowania) zajęli oficjalne stanowisko w sprawie antypirackiego porozumienia ACTA. Jak nietrudno się domyślić – jest ono bardzo krytyczne.

Microsoft Office Project Standard 2007 podstawy pracy z programem (Poznań)


<h3>Rozdział 1 Wprowadzenie do zarządzania projektem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak w praktyce wykorzystywać program ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft przeprasza za naruszenie licencji GPL


Microsoft przyznał się do faktu, że w jednym z narzędzi od tej firmy znalazł się fragment kodu, do którego koncern nie posiadał praw.

GMail będzie wykrywać "podejrzaną" aktywność kont


Google dodaje do swojej usługi e-mailowej funkcję monitorowania potencjalnie podejrzanych aktywności w obrębie procesu logowania się do konta GMail.

Kurs kadry i płace (Warszawa)


* 1. prawo pracy * 2. naliczanie wynagrodzeń * 3. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzanie czasem - kluczowa umiejętność Menadżera- EFS, WARSZAWA (Warszawa)


Cel szkolenia: celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy dotyczącej zarządzania sobą w czasie w oparciu o przekazywany w ramach szkolenia, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Intel "Gulftown" na freonie i rekord Polski w SuperPi


Rekordziści grożą, że to jeszcze nie koniec. Xtreme Addict i Kuba_TM na naszym Forum zaprezentowali owoce zabaw z nowym, produkowanym w wymiarze technologicznym 32 nm, sześciordzeniowym procesorem Intel "Gulftown".

PlayStation 3 wciąż przynosi Sony straty


Mimo że ostatnio sprzedaż konsol do gier Sony PlayStation 3 zaczęła rosnąć, to producent wciąż traci pieniądze na każdej sztuce, która trafi w ręce klienta. Tak jest od dnia uruchomienia sprzedaży, choć z publikacji Wall Street Journal można wyczytać, że widać coraz wyraźniej nadzieję na poprawę sytuacji.

znalezionych: 8336, strona 1 z 556
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>